Wywóz mebli Łódź

Odbieramy sprzęt i meble na terenie Łodzi i okolic.

Posiadamy własny transport, którym odbieramy w umówionym wcześniej terminie,
stare lub niepotrzebne meble oraz sprzęt AGD i RTV,
który następnie utylizujemy.

 

Transport mebli łódź

Przeprowadzki są niezwykle stresującym przedsięwzięciem. To, co na pierwszy rzut oka powinno przebiec szybko i sprawnie, okazuje się zwykle pasmem problemów i przyczyną kłopotów. Firma „Hartom”, której siedzibą jest Łódź, zapewni Państwu wszechstronną pomoc, transport mebli na terenie całej Polski, a także wywóz mebli, starego sprzętu AGD i RTV oraz innych niepotrzebnych rzeczy i ich utylizację. Doświadczeni fachowcy doradzą, w jaki sposób załatwić wszelkie formalności, związane z przeprowadzkami i sprzątaniem, a także dokonają wstępnej wyceny usługi. „Hartom” służy swoją profesjonalną obsługą zarówno klientom indywidualnym, jak i dużym odbiorcom – hotelom, firmom czy administracjom. Wszyscy, którzy korzystali z transportu mebli firmy z Łodzi, podkreślali rzetelność i zaangażowanie pracowników, którzy zapakowali i zabezpieczyli przed uszkodzeniem wynoszone rzeczy, a także zapewnili wywóz mebli starych i zniszczonych, pomoc przy wnoszeniu sprzętu i mebli do nowego miejsca i ich rozpakowanie.

Wywóz mebli łódź

Firma dysponuje własnym transportem, co ma wpływ na niewygórowane ceny za oferowane usługi. Zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa, przejrzyste i uczciwe umowy, rzetelne, odpowiedzialne podejście do zlecenia, to zalety, dzięki którym firma jest polecana coraz większemu gronu odbiorców. W ofercie firmy znajdują się, poza usługami obejmującymi transport mebli i wywóz mebli, również sprzątanie mieszkań po zmarłych, porządkowanie strychów, działek, piwnic, terenów budowy, itp. Wszystkie zlecenia wykonywane są przez fachowców, którzy zapewnią Państwu bezstresowe uporanie się z kłopotliwą sytuacją – zaplanują przeprowadzkę lub uporządkowanie każdego miejsca, zajmą się utylizacją rzeczy niepotrzebnych oraz własnym transportem przewiozą sprzęt i meble w dowolne miejsce na terenie Polski.

Wywóz mebli realizujemy na terenie miast: Łódź, Pabianice, Zgierz, Konstantynów Łódzki i innych pobliskich miejscowości województwa łódzkiego. Służymy także fachową pomocą oraz zawsze doradzimy najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu.

ZADZWOŃ:  537 178 976  |  697 766 883  |  724 694 224


POZOSTAŁE USŁUGI

Sprzątanie po zmarłych

dezynfekcja_dezynsekcja

wywoz_utylizacja_mebli

Rozbiórki

Sprzątanie pomieszczeń gospodarczych i piwnic

Sprzątanie po remontach i budowach

Wywóz mebli i RTV/AGD

Przeprowadzki