Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 3, 2017 in Budowa i remont |

Kompleksowe rozbiórki budynków – rozbiórki budynków Warszawa, Łódź

Kompleksowe rozbiórki budynków – rozbiórki budynków Warszawa, Łódź

Wiele starych fabryk i przedsiębiorstw wymaga likwidacji. Nowi inwestorzy chcą pozbyć się starych budynków i postawić na ich miejscu nowe. Wymaga to jednak najpierw rozbiórki budynków które znajdują się na terenie nowej inwestycji. W takich przedsięwzięciach pomocne są firmy zajmujące się rozbiórką budynków. Wykonują zarówno rozbiórki przy użyciu materiałów wybuchowych, jak i sprzętów potrzebnych do mechanicznej rozbiórki budynku.

 

Pozostałe po rozbiórce cegły, jeśli są w dobrym stanie, osusza się i wykorzystuje w podpiwniczeniu nowego budynku. Dzięki temu nowy inwestor nie tylko pozbywa się zbędnego gruzu ale także może wykorzystać cegłę z rozbiórki i zaoszczędzić na wykonywanej inwestycji. Do rozbiórki używa się koparek, koparko ładowarek oraz młotów pneumatycznych. Pozwala to na wykonanie rozbiórki w szybkim tempie i zabranie się za prace budowlane.
Zarówno w mieście Łódź jak i i mieście Warszawa znajdziemy wiele firm zajmujących się profesjonalną rozbiórką starych budynków. Zatrudniają wykwalifikowanych pracowników, którzy mają uprawnienia na wszystkie używane w pracach urządzenia.