Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 14, 2017 in Budowa i remont |

Masz stare meble? Możesz je zutylizować. Bezpłatny odbiór i utylizacja mebli w Warszawie

Masz stare meble? Możesz je zutylizować. Bezpłatny odbiór i utylizacja mebli w Warszawie

Kiedyś stare meble paliło się w piecu. Obecnie jest to zakazane, gdyż jak wiadomo, jest to szkodliwe dla zdrowia. Większość mebli pokryta jest lakierem, co przy paleniu ich w piecu powoduje wydzielanie się substancji rakotwórczych. Nie można także zostawiać starych mebli pod śmietnikiem, gdyż obecne prawo pozwala na wystawienie mebli, do utylizacji, czyli odpadów wielkogabarytowych, tylko raz w miesiącu.

 

Jeżeli zamówiliśmy nowe meble, spieszy nam się, by pozbyć się starych jak najszybciej. Poza tym jeśli nie posiadamy dużej piwnicy bądź innej wolnej przestrzeni, to nie mamy ich gdzie składować. Z pomocą przychodzi wtedy bezpłatny odbiór mebli, oferowany przez firmy, które mają podpisane umowy z miastem. Jeżeli zależy nam na czasie można wynająć prywatną firmę, która zapewni, że utylizacja mebli nie będzie już dla nas problemem. Wystarczy tylko zadzwonić, a wykwalifikowany pracownik przyjedzie i dokona bezpłatnego kosztorysu. Cały proces utylizacji jest w pełni bezpieczny. Nie powoduje przenikania do powietrza trujących, czy rakotwórczych substancji.
Utylizacja mebli w mieście Warszawa możliwa jest zarówno dzięki firmom zatrudnianym przez miasto, jak i prywatnym przedsiębiorcom.