Przeprowadzki

Oferujemy profesjonalne przygotowanie przeprowadzki.

Pomoc w zapakowaniu i zabezpieczeniu przedmiotów,
przeniesienie, transport i rozpakowanie.

Oferujemy naszą usługę na terenie całej Polski, zapraszamy do współpracy.

Przeprowadzki

W jaki sposób szybko i tanio się przeprowadzić?

Szybkość życia we współczesnym świecie sprzyja rozwojowi rynku usług. Stres, ciągły brak czasu i troska o byt materialny są tak absorbujące, że gdy przychodzi moment, kiedy trzeba zmierzyć się z przeprowadzką, dużym sprzątaniem czy wywiezieniem starych mebli – opadają ręce i nie wiadomo, od czego zacząć. W takich właśnie trudnych momentach pomoże Państwu Firma „Hartom” Sp. z o.o. , której siedzibą jest Łódź.

Specjalnością firmy są transport i przeprowadzki, a ich perfekcyjna realizacja sprawiła, że firma cieszy się uznaniem i zdobywa klientów w całej Polsce. Zajmuje się zarówno obsługą firm, administracji, hoteli, jak i realizuje zamówienia indywidualne. Zatrudnieni w „Hartomie” doświadczeni fachowcy, oferują swoim klientom wszechstronną pomoc nie tylko w przewiezieniu rzeczy w dowolne miejsce na terenie kraju, ale również pomogą zaplanować przeprowadzkę i wykonać dodatkowe czynności przy jej obsłudze – pakowanie, odpowiednie zabezpieczenie przed zniszczeniem w czasie transportu, przeniesienie rzeczy w inne miejsce i ich rozpakowanie – tak, by maksymalnie Państwa odciążyć.

W czasie przeprowadzek konieczne jest także posprzątanie lokalu i wywiezienie niepotrzebnych rzeczy oraz ich utylizacja. Firma „Hartom” zapewni odpowiedni transport, by przeprowadzki przebiegły profesjonalnie, sprawnie i w spokojnej atmosferze. Klienci, którzy skorzystali z oferty „Hartomu” podkreślają, że dzięki kompleksowej obsłudze, budzącemu zaufanie podejściu do zamówienia i przyjaznym cenniku, transport i przeprowadzki, nawet te największe, stały się mniej stresujące. Firma „Hartom” z Łodzi w ramach swoich usług, pomoże szybko i sprawnie posprzątać lokal po zmarłej osobie, usunąć skutki zalania, uporządkować teren budowy oraz wszelkie miejsca i obiekty, których posprzątanie lub likwidacja są dla Państwa kłopotliwe.

Przeprowadzki realizujemy na terenie miast: Łódź Pabianice, Zgierz, Konstantynów Łódzki i innych pobliskich miejscowości województwa łódzkiego. Służymy także fachową pomocą oraz zawsze doradzimy najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu.

ZADZWOŃ:  537 178 976  |  697 766 883  |  724 694 224


POZOSTAŁE USŁUGI

Sprzątanie po zmarłych

dezynfekcja_dezynsekcja

wywoz_utylizacja_mebli

Rozbiórki

Sprzątanie pomieszczeń gospodarczych i piwnic

Sprzątanie po remontach i budowach

Wywóz mebli i RTV/AGD

Przeprowadzki